activiteiten 2009 - 15-11 herfstwandeling
Opnieuw wandelen bij het Erkemederstrand!
Op zondag 15 novenber organiseert onze beauceronclub op verzoek voor de 2e keer dit jaar weer een wandeling langs het Veluwemeer bij het Erkemederstrand.
Het is voor ons en onze honden een prettig gebied: we kunnen onze lieverdjes haast niet uit het oog verliezen als zij zich te buiten gaan aan wei, strandjes en water.
De locatie, het Erkemederstrand, is gelegen aan het Veluwemeer tussen Nijkerk en Zeewolde. Het officiële hondenstrand is daar weliswaar 3 km (heen en terug dus 6 km), maar er kan veel verder gewandeld worden in die tijd van het jaar. Dus voor elk wat wils. Wilt u een klein stukje met uw pupje of uw oudje, dan kan dat (en in het standpaviljoen is het ook prima toeven). Wilt u echter een flinke wandeling maken, dan kan dat ook. Je loopt er over grasland met bosjes en zandstrand langs het water en de honden kunnen er heerlijk spelen en ravotten. Er lopen geen wegen langs, dus er is geen gevaar. Vanaf 1 november tot eind maart mogen de honden over het gehele terrein loslopen.
Route:
- vanaf Apeldoorn A1. Bij Hoevelaken A 28 richting Zwolle. Afslag nr.9: Nijkerk/Zeewolde. N 301
richting Zeewolde. Over de brug (over het Veluwemeer) 1e weg rechts. Borden Erkemederstrand
volgen.
- Amsterdam – Almere A6. Afslag nr. 5: Zeewolde. N 27 richting Zeewolde – gaat over in N 305.
Richting Nijkerk – N 301. Vóór de brug rechts. Borden Erkemederstrand volgen.
- Utrecht – Zwolle A28. Afslag nr.9: afslag Zeewolde. Over de brug 1e weg rechts. Borden
Erkemederstrand volgen.
- Zwolle – Utrecht. Afslag nr. 9: Nijkerk/Zeewolde/Almere. Over de brug 1e weg rechts. Borden
Erkemederstrand volgen.
Bij de hoofdingang van het Erkemederstrand aangekomen, volgt u de borden naar het strandpaviljoen “ De Jutter”. U passeert een slagboom (parkeergeld 1 euro). Rijd door tot de parkeerplaats van “De Jutter”. Loop het dijkje op en aan de andere kant hiervan ligt het strandpaviljoen. Uw hond(en) kunt u het beste nog even in de auto laten, anders wordt het binnen zo’n volle boel. Honden zijn in het restaurant overigens wel toegestaan.
Op ons verzoek is het strandpaviljoen ‘’De Jutter’’ (tel.nr. 036-5306828) al wel open vanaf 10.30 uur, de koffie staat klaar om 11 uur.
De wandeling start om 11.30 uur vanaf de parkeerplaats bij “De Jutter”.
Na de wandeling kan men u in het strandpaviljoen een eenvoudige doch voedzame maaltijd voorzetten.
Als u mee gaat wandelen, laat dat even weten aan
Yvonne Mooyweer, telefoon 0345 – 502755, e-mailadres jonkerz@xs4all.nl of aan
Rob Lückerath, telefoon 010 - 4152242, e-mailadres luckerath@12move.nl
We zien u graag op 15 november!
P.S.
Voor de liefhebbers: www.erkemederstrand.nl